ru ua

Опозиція використовує людей в корисливих цілях, - нардеп від ПР

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що лідери опозиції себе повністю дискредитували.

Народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що лідери опозиції себе повністю дискредитували. Про це він заявив, коментуючи те, що відбувається в Києві в неділю, 19 січня, повідомляє прес-служба ПР.

"Завдання влади - цього не допустити, а завдання - розібратися, і нарешті зрозуміти, що опозиція використала людей як гарматне м'ясо, як розмінну монету у своїх вузько корпоративних корисливих цілях", - додав політик.

"Для всіх зрозуміло і очевидно, що так званий Євромайдан розпався на дві частини: людей, які стояли на Майдані Незалежності, і бойовиків-штурмовиків, на підготовку яких спецслужби західних країн витратили величезні гроші. І ми розуміємо, що якщо в першому акті висить рушниця, то в третьому вона обов'язково має вистрілити", - зазначив Колесніченко.

На його думку, опозиція себе повністю дискредитувала, а ті, хто нею керують, готують громадянську війну і кровопролиття в центрі Києва.

"Ті, кого ми бачимо, - це не мирні протестувальники. Це добре підготовлені і екіпіровані бандформування, які метою конфлікту ставлять громадянське протистояння і спробу змусити владу застосовувати силу. Особливо симптоматичним є те, про що я попереджав раніше: дуже дивно, що раптова ескалація конфлікту в Києві сполучається з миттєвою реакцією іноземних посольств і відомств. І ось зараз, після чергового конфлікту, представники США заявляють про необхідність вислухати і задовольнити всі вимоги мітингувальників. Але вимог немає. Те, що ми чуємо, - це мат, ор, це крики про війну, про вбивства. Американська влада просить нас ці вимоги задовольнити?", - підсумував народний депутат.