Оператори трубопроводу "Дружба" погодили порядок відновлення транзиту нафти

Оператори трубопроводу "Дружба" погодили порядок відновлення транзиту нафти
Фото: "Укртранснафта" (www.ukrtransnafta.com)

Орієнтовна дата надходження якісної нафти на пункти здачі на території ЄС 18 травня

Сьогодні, 30 квітня, в Будапешті відбулася розширена зустріч операторів нафтопроводу "Дружба" і європейських одержувачів нафти з участю делегації ПАТ "Укртранснафта", де обговорили відновлення постачання нафти з РФ в Білорусь і Україну по газопроводу "Дружба". Про це повідомляє прес-служба "Укртранснафти".

У прес-службі повідомили, що сторони, зокрема, обговорили технічні моменти відновлення транзиту і взяли спільні зобов'язання щодо звільнення однієї нитки нафтопроводу "Дружба" з РФ через територію Республіки Білорусь і України з витісненням некондиційної нафти з даних ділянок в резервуарні парки ВАТ "Гомельтранснафта Дружба", ПАТ "Укртранснафта", "MOL" і "Транспетрол" загальною кількістю близько 400 тисяч тонн

"У найближчі дні очікується надходження якісної нафти з РФ на територію Республіки Білорусь і далі в Україну. Орієнтовна дата надходження якісної нафти на пункти здачі на території ЄС 18 травня 2019 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, сьогодні Білорусь повністю зупинила прийом нафти з Росії по трубопроводу "Дружба" - поки нафтовики не викачають всю забруднену нафту.За оцінками білоруських нафтовиків, до 10-11 травня трубопровід "Дружба" повинен вийти на 60-65 відсотків номінального середньорічного завантаження.

Також гендиректор "Укртранснафти" Микола Гавриленко заявляв, що відновити прокачування російської нафти по трубопроводу "Дружба" можна буде до кінця першої декади травня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся