В ООН оцінили втрати туристичної галузі через пандемію

Середа 16 вересня 2020 03:12
В ООН оцінили втрати туристичної галузі через пандемію
Фото: аеропорт (РБК-Україна)

Туристичний потік у світі в першому півріччі скоротився на 65% через пандемію коронавірусу. Всього не відбулося близько 440 млн поїздок, що призвело до втрати 460 млрд доларів для світового туристичного сектора.

Про це йдеться в повідомленні Всесвітньої туристської організації ООН.

Це приблизно в п'ять разів більше, ніж збитки від міжнародного туризму, зафіксовані у 2009 році в умовах глобальної економічної кризи.

Найбільше від обмежень, пов'язаних з коронавірусом, постраждала Азія, де туристичний потік скоротився на 72%. В Європі він знизився на 66%, в Африці та на Близькому Сході - на 57%, а в Америці - на 55%.

Нагадаємо, у червні 2020 року всі сектори послуг в Європейському союзі скоротилися у порівнянні з лютим 2020 року через COVID-19. Загальний сектор послуг в ЄС втратив 16,4% за цей період, у той час, як сектор туристичних послуг впав на 75,0%.

Відзначимо, за даними опитування Research & Branding Group, спалах коронавірусу і тривалий карантин внесли зміни в плани українців на літні відпустки.

Як свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", більшість українців (66%) не планують і не були у відпустці цього літа.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся