Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва

Збірна України у товариському матчі не змогла обіграти команду Литви.

Бойко, Вернидуб, Пилявський, Ордець, Морозюк, Безус, Хомченовський, Гусєв, Ротань, Олійник, Будковський
Литва: Черняускас, Фрейдгемас, Кіянскас, Славицкас, Вейткунас, Жулпа, Хведукас, Куклас, Матулявичус, Новіковас, Казлаускас
Трансляція на "Україна" і "Футбол 2"

Звучить фінальний свисток

90+3 хв. Коноплянка бив з півкола, зловивши м'яч на відскоку, але не влучив по воротах.

86 хв. Дивне відчуття від гри збірної України. Начебто і м'ячем володіють і рухаються по полю з ним і до штрафного добираються, але робиться це все без яскравого бажання.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва81 хв. Андрюшкявичус входить у гру замість Казлаускаса.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва77 хв. Сидорчук і Тимощук змінюють Безуса і Ротаня

74 хв. Тільки Дитва на мить перетворилася в Реал, розігравши нереальну комбінацію, яку ударом з центру штрафного майданчика завершував Станкявичус. Але удар пройшов по центру і Бойко зіграв надійно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва72 хв. Коноплянка грубо зіграв проти суперника в обороні.

69 хв. Федецький зробив пас у штрафну і Коноплянка бив зльоту, але не влучив по воротах.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва67 хв. А замість Морозюка вийшов Федецький.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва66 хв. Станкявичус змінює Матулявичуса.

63 хв. Ярмоленко! Фірма від Андрія! Розворот, зміщення в центр і удар з лівої! Але трохи мимо.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва58 хв. Черних змінює Куклиса.

56 хв. Набагато активніше почали другий тайм українці. Все таки, Коноплянка і Ярмоленко додають креативу і швидкості.

52 хв. Новіковас отримав м'яч в нашій штрафній і класно пробив, але Бойко зіграв не менш добре.

48 хв. Безус добре пройшов по центру і пробив з-за штрафної. Але зробив це Рома дуже неточно.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва46 хв. Коноплянка, Ковальчук і Ярмоленко вийшли замість Вернидуба, Олійника та Хомченовського.

Слідкуємо за другим таймом. Чекаємо більш активної футболу.

Перерва

44 хв. Ротань спробував у своєму фірмовому стилі подати з штрафного так, щоб м'яч опустився за комір воротаря, але Черняускас знову зіграв спокійно.

39 хв. Завантажили серією подачі і прострілів штрафну Литви українці. Але продавити м'яч крізь захисників поки не вдається.

34 хв. Ротань подав зі стандарту і Ордець бив головою, м'яч полетів парашутом і опустився точно в руки Черняускаса.

29 хв. Нікуди не поспішають гравці обох команд. В українців, таке відчуття, завдання довго тримати м'яч у себе, що у них виходить досить непогано. Але ось просування вперед немає ніякого.

25 хв. А ось і момент. Олійник в акробатичному стрибку бив головою після подачі кутового, але голкіпер знову зіграв надійно.

20 хв. Ах! Морозюк подав і Безус бив зльоту, але воротар зіграв просто чудово.

Стенограма онлайн-трансляції матчу Україна - Литва15 хв. Фрейдгемас просто скосив Безуса в центрі поля.

14 хв. Знову заволоділа м'ячем українська збірна. Але довести справу до моментів по ка не вдається. Щільно обороняються литовці.

10 хв. Морозюк непогано віддавав у штрафну на Будковського, але того випередив Черняускас.

6 хв. А тепер вже литовці відсунули гру. До воріт Бойка повноцінно дійти вони не можу. А нашим поки явно не вистачає зіграності.

2 хв. Агресивно починають українці. Швидко пересуваються по полю і швидко працюють на відбір м'яча.

Команди на поле. Починаємо!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Україна - Литва.

Головний тренер українців Михайло Фоменко ще перед грою з Люксембургом говорив, що головне завдання гри з Литвою - перегляд тих гравців, яких в національну команду викликають, але грають вони мало. Або з'являються на заміну наприкінці матчу. Тим не менш, на спаринг наставник українців зайвих кандидатів у команду не викликав. Навіть при великій кількості травм.

Виходячи з цього, повністю резервним склад на матч не буде. Немає достатньої кількості гравців. Особливо це стосується лінії оборони, де можливі мінімальні зміни. А ось в центрі поля можна "розгулятися". Можна сміливо припустити, що у старті з'являться відразу кілька гравців "Зорі" - Будковський, Хомченовський. Може стати на ворота Шевченка.

Близька ситуація з метою на матч у збірної Литви. Їх тренер Ігор Панкратьєв також викликав у збірну достатньо молодих гравців, на яких хоче подивитися в справі. А враховуючи рівень команди, чекати від них футболу високого класу не варто.