ru ua

Окупанти на Донбасі розгорнули масштабну призовну кампанію, - ГУР

Окупанти на Донбасі розгорнули масштабну призовну кампанію, - ГУР Фото: окупанти вербують жителів ОРДЛО на військову службу (Scott Olson/Getty Images)
Автор: Юлія Бойко

Окупаційні адміністрації в окремих районах Донецької та Луганської областей розгорнули масштабну призовну кампанію на військову службу. Нових бойовиків намагаються набрати серед місцевого населення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Facebook Головного управління розвідки Міноборони.

Повідомляється, що в окупаційних ЗМІ збільшилися обсяги реклами контрактної служби, зросла кількість пропагандистських груп, призначених для роботи в з'єднаннях і частинах противника і в цивільних навчальних закладах і підприємствах.

"В той же час для недопущення зниження рівня укомплектованості особовим складом підрозділів на передових позиціях російське окупаційне командування намагається примусово залишити на військовій службі осіб, у яких закінчується термін контракту. Зокрема, таким військовослужбовцям заборонено видавати документи, що засвідчують особу, в тому числі вже оформлені російські паспорти, які зберігаються в штабах з'єднань і частин", - йдеться в повідомленні.