Обшуки в ГПС завершені, - Слободян

НовиниСуспільство    16.08.2016 - 18:00
Фото: Олег Слободян
Фото: Олег Слободян

За словами Слободяна, обшуки завершилися фактично нічим

Обшуки в Державній прикордонній службі (ДПС) України завершено. Про це заявив помічник голови ДПС Олег Слободян, передає телеканал "112 Україна".

За словами Слободяна, обшуки завершилися фактично нічим.

"принаймні в Адміністрації обшуки закінчилися, всі слідчі пішли, вони забрали частину якийсь документації, хоча вся документація, що стосується цієї справи, вона і так була їм надана. А те, що стосується повсякденної діяльності Чопського прикордонного загону, воно знаходиться в Чопском прикордонному загоні, а не в Адміністрації", - сказав Слободян.


За словами Слободяна, вилучена документація стосується оперативно-службової діяльності, і на його думку, сьогоднішні обшуки були тільки "хорошою постановкою".

"Наскільки мені відомо, ці документи (вилучені при обшуку, - ред.) не мають прямого відношення до матеріалів цієї справи, тому що всі ці матеріали, вони вже були надані військовій прокуратурі. Це матеріали з аналізом і з певними висновками, оперативно-службової діяльності наших підрозділі. Це ті матеріали, які готуються щоденно про обстановку на кордоні. Тому це матеріали повсякденній діяльності адміністрації ДПС", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що затримань або оголошень підозр після обшуків у Держприкордонслужбі немає.

On Top