ru ua

ОБСЄ зафіксувала 6 тис. порушень режиму тиші на Донбасі за тиждень

ОБСЄ зафіксувала 6 тис. порушень режиму тиші на Донбасі за тиждень Фото: Александр Хуг (uacrisis.org)

Спостерігачі констатували зменшення кількості випадків порушення режиму припинення вогню

За минулий тиждень спостерігачі Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ в Україні зафіксували понад 6 тис. порушень режиму припинення вогню. Про це повідомив перший заступник голови СММ ОБСЄ Александр Хуг на брифінгу в четвер, 23 серпня, у Києві.

Також, за його словами, спостерігається скорочення кількості випадків порушень режиму тиші, у порівнянні з попереднім тижнем. Серед зафіксованих порушень близько 30% випадків припадає на "трикутник" Авдіївка-Ясинувата-Донецький аеропорт.

Ще близько 20% порушень зафіксовано на сході та північному сході від Маріуполя, близько 16% - на півночі та заході Горлівки, близько 12% - у районі Попасної, Первомайська та Золотого та близько 12% - на півдні та південному сході від Світлодарська.

Також Хуг зазначив що минулого тижня СММ зафіксувала порушення безпосередньо на ділянках розведення сил в районах Золотого та Петрівського.

"Із початку року маємо 168 жертв серед цивільного населення, серед яких 31 убитий і 137 поранених", - додав він.

Нагадаємо, 10 серпня повідомлялось, що СММ ОБСЄ в Україні засвідчила різке збільшення порушень режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.