Обсяг експорту в Японії в березні скоротився на 2,2%

Середа 20 квітня 2011 04:58

Обсяг експорту в Японії в березні скоротився на 2,2% в порівнянні з аналогічним показником 2010 р. Такі дані оприлюднило Міністерство фінансів Японії в Токіо, передає Bloomberg.
Рівень експорту автомобілів скоротився на 28% у порівнянні з торішнім показником. Такі автовиробники, як Toyota Motor і Honda Motor Co були змушені призупинити обсяги свого виробництва в Японії через наслідки після землетрусу і цунамі.
Експерти відзначають, що падіння рівня експорту буде спостерігатися і далі до тих пір, поки не буде відновлена інфраструктура, що постраждала, щоб компанії змогли налагодити своє виробництво.
У свою чергу глава Центробанку заявив, що буде розроблена спеціальна держпрограма по кредитуванню постраждалих від землетрусу і цунамі підприємств. Для цього буде виділено з бюджету 1 трл ієн. Ці кошти будуть спрямовані через Центробанк у комерційні банки, звідки будуть надаватися підприємствам в якості програм кредитування.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся