Нацбанк ввів оновлені РНБО санкції проти Росії

НовиниФінанси    02.11.2016 - 21:30
Фото: санкції проти Росії
Фото: санкції проти Росії

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування

Національний банк України оновив порядок застосування санкцій Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) від 16 вересня 2016 року проти Росії. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Постанову розроблено з метою продовження банкам України, небанківським установам, національному оператору поштового зв'язку механізму санкцій проти визначених РНБО осіб.

Крім того, дозволяється встановлення банком-емітентом особи власника електронного платіжного засобу для відмови у проведенні операцій з використанням електронного платіжного засобу особі-власнику, до якої були застосовані санкції.

Також надається можливість капіталізації дочірніх банків, зареєстрованих згідно із законодавством України, підсанкційними банками, для запобігання виведення з ринку українських банків, що в свою чергу, може призвести до додаткового навантаження на Фонд гарантування вкладів фізичних осіб і бюджет України.

Також постанову розроблено з метою заборони українським банкам переказувати кошти на рахунки підсанкційних осіб і на власні рахунки українських банків, відкриті в підсанкційних особах, крім операцій, націлених на капіталізацію дочірніх банків, зареєстрованих згідно із законодавством України.

Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.

Нагадаємо, секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов заявив, що санкції проти Росії тільки зараз починають давати результат.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Мін’юст ініціюватиме нові санкції проти РФ, якщо не відпустять Сенцова і Кольченка Євродепутати закликали посилити санкції проти Росії
On Top