Настрій громадян "проти всіх" може знайти конструктивний вихід на референдум, - Медведчук

Понеділок 08 квітня 2013 15:23

Настрій «проти всіх», що охопило громадян України, не може знайти виходи на провладних чи опозиційних мітингах, а також виборах. Єдиний конструктивний вихід - проведення всеукраїнського референдуму, впевнений лідер громадського руху «Український вибір» Віктор Медведчук.

«Справа навіть не в парламенті, який зовсім не раптово перестав працювати. Тому що працювати як має він перестав вже давно. Що й не дивно для органу без усіляких повноважень, єдиним призначенням якого в очах політиків є роль стартової платформи на виборах Президента України. Президентське крісло - це так, в боротьбі за нього є сенс. Президент тримає в руках важелі в центрі, він призначає всю вертикаль виконавчої влади аж до районів, формує уряд, в значній мірі впливає на хід проведення виборів», - написав Медведчук.

«Для подолання кризи і повзучої узурпації влади є і цілком демократичний інструментарій. Демократичний в самому прямому значенні цього слова - народ самостійно вирішить, якою має бути країна. Крім нас ініціювати системні зміни в країні нікому. Просто тому, що це не потрібно ні Президенту, ні парламенту, ні уряду. Я вважаю, що розчарувалися в політиках українці вже близькі до того, щоб осмислити, усвідомити і застосувати на практиці закон про референдум. Що стане рішучим кроком, виходом за рамки буксує системи і, власне, єдиним можливим для нинішньої України рішенням», - резюмував лідер громадського руху.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся