МІУ визначилося з керівником Херсонського порту

Четвер 14 січня 2016 оновлено 04:18
МІУ визначилося з керівником Херсонського порту
Фото: Херсонський морський торговельний порт (ХерсонDaily)

Найкращj. було визнано конкурсну пропозицію Андрія Соколова

Постійно діюча комісія Міністерства інфраструктури України (МІУ) на засіданні 12 січня розглянула документи та конкурсні пропозиції п'яти учасників конкурсу на заміщення вакантної посади директора ДП "Херсонський морський торговельний порт". Про це повідомили у прес-службі МІУ.

Як зазначається, після розгляду документів на відповідність кваліфікаційним вимогам комісія допустила кандидатів до захисту конкурсних пропозицій.

Після презентації найкращою було визнано конкурсну пропозицію Андрія Соколова. "Після погодження кандидатури, відповідно до процедури, переможця буде призначено на посаду на умовах контракту", - йдеться в повідомленні.

Крім цього, на засіданні заслуховувалися конкурсні пропозиції кандидатів на очільників ДП водних шляхів "Укрводшлях" (чотири учасники) та ДП "Орган із сертифікації автоматизованих та автоматичних систем управління та умов процесу перевезень на залізничному транспорті" (чотири учасники). Втім, жодна із пропозицій учасників вищезгаданих конкурсів не було визнано найкращим через те, що їхня реалізація не забезпечує належну ефективність управління підприємством.

Нагадаємо, Литва готова інвестувати до 50 мільйонів євро в Херсонській морпорт.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся