Мінрегіон передав Держгеокадастр Мінагрополітики

НовиниЕкономіка    29.07.2016 - 21:12
Фото: голова Мінрегіону Геннадій Зубко
Фото: голова Мінрегіону Геннадій Зубко

Це рішення закріплено урядовою постановою

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ передав повноваження із формування державної політики у сфері земельних відносин, у галузі топографо-геодезичної і картографічної діяльності, державного земельного кадастру, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності Міністерству аграрної політики України, передає прес-служба Мінрегіону.

Так, це рішення закріплено урядовою постановою, що внесла зміни у низку нормативно-правових документів, які регулюють земельні відносини в Україні.

"Така структура, як Держгеокадастр у вигляді окремого центрального органу виконавчої влади в Україні, громіздкого та з широким колом повноважень, взагалі не потрібна. Його функції мають полягати виключно у веденні земельного кадастру", - сказано в повідомленні.


Крім того, було внесено зміни у документи, що регламентують підпорядкування та підзвітність Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Тепер цей орган, що опікується державною політикою у сфері  земельних відносин, координуватиметься урядом безпосередньо через міністра аграрної політики і продовольства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінрегіон вимагає значно збільшити обсяг фонду регіонального розвитку.

On Top