Мінрегіон передав Держгеокадастр Мінагрополітики

НовиниЕкономіка    29.07.2016 - 21:12
Фото: голова Мінрегіону Геннадій Зубко
Фото: голова Мінрегіону Геннадій Зубко

Це рішення закріплено урядовою постановою

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ передав повноваження із формування державної політики у сфері земельних відносин, у галузі топографо-геодезичної і картографічної діяльності, державного земельного кадастру, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності Міністерству аграрної політики України, передає прес-служба Мінрегіону.

Так, це рішення закріплено урядовою постановою, що внесла зміни у низку нормативно-правових документів, які регулюють земельні відносини в Україні.

"Така структура, як Держгеокадастр у вигляді окремого центрального органу виконавчої влади в Україні, громіздкого та з широким колом повноважень, взагалі не потрібна. Його функції мають полягати виключно у веденні земельного кадастру", - сказано в повідомленні.


Крім того, було внесено зміни у документи, що регламентують підпорядкування та підзвітність Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру. Тепер цей орган, що опікується державною політикою у сфері  земельних відносин, координуватиметься урядом безпосередньо через міністра аграрної політики і продовольства.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінрегіон вимагає значно збільшити обсяг фонду регіонального розвитку.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Кабмін призначив Мартинюка першим заступником глави МінАП Кабмін підтримав законопроект щодо енергоефективності будівель
On Top