Мінрегіон планує виділити 1 млрд грн на розвиток прикордонної інфраструктури з Польщею

Мінрегіон планує виділити 1 млрд грн на розвиток прикордонної інфраструктури з Польщею
Фото: Негода повідомив про плани Мінрегіону

У планах реалізація семи проектів

В рамках транскордонного співробітництва між Україною і Польщею планується реалізація 7 проектів на загальну суму 1 млрд грн. Про це повідомив перший заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В'ячеслав Негода, передає пресс-служба Міністерства.

Проект Державної програми розвитку транскордонного співробітництва розрахований на період 2016-2020 років.


Як йдеться у повідомленні, Мінрегіон спільно з іншими центральними і місцевими органами влади розробив і вже подав на розгляд уряду проект постанови Кабміну "Про затвердження Державної програми розвитку транскордонного співробітництва на 2016-2020 роки", яка передбачає реалізацію 25 проектів транскордонного співробітництва"

Сім з цих проектів пов'язані з розвитком прикордонної інфраструктури з Польщею.

За словами Негоди, розвиток транскордонного та міжрегіонального співробітництва є важливою складовою стратегічного партнерства України і Польщі. Шляхом впровадження європейських стандартів на регіональному і місцевому рівнях, Україна стає ближчою до європейської інтеграції.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Мінрегіон просить істотно збільшити обсяг фонду регіонального розвитку.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся