ua en ru

МЗС висловило протест через проведення Росією місцевих виборів у Криму

18:29 10.09.2017 Вс
2 мин
Вибори на півострові Київ не визнає і вважає "нікчемними по суті та змісту"
МЗС висловило протест через проведення Росією місцевих виборів у Криму Фото: Мар'яна Беца (twitter.com/Mariana_Betsa)

Київ висловлює Москві «рішучий протест» через проведення Росією на території анексованого Криму місцевих виборів. Про це заявила офіційний представник Міністерства закордонних справ України Мар'яна Беца у Twitter.

«Висловлюємо рішучий протест у зв'язку з «виборчими процесами» в окупованому Криму», - повідомила представник українського зовнішньополітичного відомства.

Вибори на півострові вона назвала «нікчемними по суті та змісту».

Україна, як додала Беца, «не визнає будь-які «виборчі процеси» в Криму. Їх вона також визнала «грубим порушенням Росією міжнародного права і законів України».

У Росії 10 серпня 2017 року проходить єдиний день голосування. На окупованому півострові цього дня жителі Криму нібито вибирають «муніципальних депутатів». Крім цього, в Криму проходять так звані довибори «депутатів держради». У Севастополі також вибирають «губернатора», а у Войківському районі Керчі і в Ленінському районі Криму нібито обирають «депутатів регіонального парламенту» в окрузі.

Нагадаємо, раніше прокуратура Автономної Республіки Крим повідомила про підозру командиру незаконного збройного формування, причетного до окупації півострова.

Или читайте нас там, где вам удобно!
Больше по теме: