МЗС посилить тиск на Росію для звільнення українця Гриба

НовиниСуспільство    01.02.2018 - 16:16
Фото: Павло Гриб (twitter.com/Mariana_Betsa)
Фото: Павло Гриб (twitter.com/Mariana_Betsa)

МЗС висловлює протест на рішення російського суду

Міністерство закордонних справ України буде посилювати тиск на Росію для звільнення незаконно утримується в СІЗО Російської Федерації українця Павла Гриба. Про це повідомила прес-секретар МЗС Мар'яна Беца в Twitter.

"Висловлюємо протест на рішення російського суду над викраденим П. Грибом. Будемо посилювати тиск на РФ для звільнення Павла", - написала вона.

Нагадаємо, батько Павла Ігор повідомив, що його син не отримує необхідної медичної допомоги.

"За інформацією адвоката у Павла дуже виснажений вигляд, скарги на постійний біль у шлунку і животі. Загальний депресивний стан, як наслідок посилення психологічного тиску з боку слідства та адміністрації СІЗО. Немає ні ліків, ні мінімального дієтичного харчування. Внутрішнє кровотеча може відкритися в будь-який час. Професійних медичних фахівців за хвороби Павла в Краснодарі немає. Надати медичну допомогу ніхто не зможе. Кожен день в СІЗО, може бути останнім для Павла! Життя Павла в небезпеці", - написав він.

Крім того, батько українця повідомив, що сьогодні, 1 лютого, на засіданні Краснодарського крайового суду розглядалася апеляція на запобіжний захід Гриба. Він зазначив, що адвокат дізналася про судове засідання випадково.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top