ru ua

Меркель закликала Великобританію якнайшвидше починати переговори щодо Brexit

Меркель закликала Великобританію якнайшвидше починати переговори щодо Brexit Фото: Ангела Меркель (flickr.com/europeancouncil_meetings)

Меркель зазначила, що переговори щодо Brexit повинні розпочатися "найближчими днями"

Канцлер Німеччини Анґела Меркель закликала Великобританію якнайшвидше починати переговори щодо Brexit. Про це вона заявила під час свого візиту до Мексики, повідомляє DW.

"Ми готові до переговорів (щодо Brexit, - ред.). Ми хочемо провести їх швидко, відповідно до графіка...Ми чекали на вибори у Великобританії, і через кілька днів ці переговори розпочнуться. Ми захищатимемо інтереси 27 держав-членів ЄС, а Великобританія захищатиме власні інтереси", - заявила Меркель.

Крім того, Меркель зазначила, що переговори щодо Brexit повинні розпочатися "найближчими днями". За словами Меркель, Євросоюз прагне залишитись "добрим партнером для Великобританії".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Єврокомісар з питань бюджету Гюнтер Еттінгер заявив, що переговори з Великобританією щодо її виходу з Євросоюзу можуть не початися вчасно на тлі результатів виборів в Об'єднаному Королівстві.

Він висловив стурбованість перспективою "підвішеного" парламенту в Британії, коли жодна з партій не отримує більшості в Палаті громад.