ru ua

Медицина в Києві профінансована на 15%, - секретар Київради

Медицина в Києві профінансована на 15%, - секретар Київради Джерело фото:inforesist.org
Медицина в м. Києві профінансована на 15% від обіцяних 100%.

Медицина в м. Києві профінансована на 15% від обіцяних 100%. Про це на прес-конференції повідомив секретар Київської міської ради Олексій Резніков, передає кореспондент РБК-Україна.

"Сьогодні Київ - єдине місто, яке годує державний бюджет, бо тільки у Києва вилучають 50% податку на доходи фізичних осіб, які заробляються киянами на території Києва. Це 9 млрд грн, які йдуть з Києва, а після того, ми ходимо з протягнутою рукою і просимо про субвенції. Від цього страждають найменше захищені статті бюджету, в тому числі і медицина... Я вже зараз можу сказати, що медицина в Києві профінансована на 15% від обіцяних 100%. І уявіть собі питання забезпечення медикаментами і іншими речами", - сказав Резніков.

За його словами, на одному з найближчих засідань Київрада заслухає звіт директора департаменту охорони здоров'я КМДА.

Нагадаємо, раніше мер Києва Віталій Кличко заявили про намір звернутися в Міністерство фінансів України з вимогою, щоб 100% податку на доходи фізичних осіб (ПДФО) залишалися в бюджеті столиці.

Однак у Міністерстві регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства України не бачать підстав залишати Києву 50% податку на доходи фізичних осіб (ПДФО).