Масові акції в Україні до 9 травня: у МВС повідомили про ситуацію в країні

Масові акції в Україні до 9 травня: у МВС повідомили про ситуацію в країні
Фото: Сергій Яровий (mvs.gov.ua)

Крищенко зазначив, що у масових заходах у Києві взяли участь 2 тис. осіб

У Міністерстві внутрішніх справ України повідомили про ситуацію в країні, що скалалася у зв'язку з проведенням масових акцій в Україні до 9 травня. Про це на брифінгу повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Сергій Яровий.

"Ситуація стабільна. Складені протоколи на 10 осіб за використання забороненої символіки. Крім того, приймається рішення про складення адмінпротоколів по 14 особам. Крім того, затриманий керівник громадської організації С14…він зламав турнікет..приймається рішення про складення адмінпротоколу щодо нього", - повідомив Яровий.

Крім того, глава поліції Києва Андрій Крищенко зазначив, що у масових заходах у Києві наразі взяли участь 2 тис. осіб.

"Серйозних конфліктів не відбулося. Затримані особи всі відпущені. На теперішній час одна особа ще затримана, в якої в рюкзаку виявлено балончики. Це речі не заборонені, але, враховуючи ситуацію, поліція тимчасово вилучила балончики", - повідомив Крищенко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станом на 11:00 сьогодні, 9 травня, правоохоронці затримали 7 осіб на масових акціях в Україні.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся