ru ua

Малайзія розгляне можливість відправки своїх поліцейських в Україну для розслідування аварії Boeing

Малайзія розгляне можливість відправки своїх поліцейських в Україну для розслідування аварії з авіалайнером Boeing на Донбасі. Про повідомив прем'єр-міністр Малайзії Наджиб Разак під час телефонної розмови з Президентом України Петром Порошенком, передає прес-служба Президента України.

Разак подякував українській стороні за зусилля в подоланні наслідків трагедії і поцікавився, чим малайзійська сторона може допомогти, щоб забезпечити безпеку місця трагедії на час розслідування, забезпечити охорону для безперебійної роботи експертів та недоторканність доказів.

"Прем'єр-міністр Малайзії повідомив, що його країна вивчить можливість також залучити малайзійські сили до поліцейського контингенту для забезпечення повного і незалежного експертного розслідування", - йдеться у повідомленні.

Порошенко у відповідь подякував за взаємодопомогу і поінформував, що вчора були підписані двосторонні міжурядові документи з Королівством Нідерландів про передачу права на розслідування обставин збиття рейсу МН17 та Австралією, згідно з яким ця країна направить цивільний поліцейський контингент для охорони місця трагедії.