"Львівгаз Збут" перерахував 53 млн гривень невикористаних субсидій

"Львівгаз Збут" перерахував 53 млн гривень невикористаних субсидій
Ілюстративне фото (kmu.gov.ua)

Впродовж опалювального сезону 2018-2019 в області субсидію отримали 230 тис. споживачів на загальну суму 727,3 млн гривень

ТОВ "Львівгаз Збут" перерахував до державного бюджету 53 млн гривень невикористаних субсидій, які були надані  впродовж опалювального сезону 2018-2019 років. В порівнянні із попереднім періодом, сума невикористаних субсидій зменшилась в 6,4 рази. Про це повідомляє прес-служба компанії.

"Львівгаз Збут" провів перерахунок залишків субсидій відповідно до постанови Кабміну. Впродовж опалювального сезону 2018-2019 у Львівській області субсидію за газ отримали 230 тис. споживачів на загальну суму 727,3 млн гривень. На початку травня невикористаними залишились 53 млн гривень у 31 тис. клієнтів компанії.  

"Сума невикористаних субсидій на рахунках наших клієнтів цьогоріч у 6,4 рази менша, в порівнянні із минулим роком. Це пов’язано із тим, що субсидію, котра була призначена у 2019 році, споживачі отримують у монетизованому вигляді, тобто готівковій чи безготівковій формі", - зазначає директор "Львівгаз Збуту" Павло Майк.

З травня по 1 жовтня поточного року здійснюється переоформлення субсидій на літній (неопалювальний) період.

"За запитами органів соцзахисту населення компанією передана інформація про наявність або відсутність боргу за 230 тис. особових рахунків клієнтів. Нагадаємо, що при наявності у споживача простроченої заборгованості в розмірі 340 гривень і більше, житлова субсидія на наступний період не призначається, доки споживач не погасить борг або не укладе договір реструктуризації. Субсидіантам, які не мають боргів за житлово-комунальні послуги, субсидія на наступний період призначається без подання нових заяв та декларації", - йдеться у повідомленні.

Також у компанії зазначили, що з будь-яких питань, пов’язаних з призначенням житлової субсидії, необхідно звертатися до управлінь соціального захисту населення. Громадяни, яким призначено житлову субсидію, зобов’язані щомісяця сплачувати вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми житлової субсидії, перерахованої виконавцям комунальних послуг або виплаченої їм готівкою.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся