У Львові виявили забруднення повітря

Ілюстративне фото (ecology.com.ua)
Ілюстративне фото (ecology.com.ua)

Перевищення концентрації забруднюючих речовин виявлено на 28 перехрестях Львова

У Львові під час моніторингу стану повітря виявлено перевищення допустимого вмісту забруднюючих речовин. Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Львівськї міської ради.

Зокрема, зазначається, що оцінка забруднення атмосферного повітря у третьому кварталі 2018 року показала, що із 30 обстежених перехресть Львова на 28 виявлені перевищення максимально разових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин.

"Найбільш забрудненими (перевищення в два і більше разів) виявились шість перехресть вулиць: Личаківська - Пасічна; Чорновола - Хімічна; Сяйво - Широка -Левандівська; Стрийська - Наукова - Хуторівка; Чорновола - Під Дубом; Городоцька - Наливайка", - зазначили в міськраді.

Екологи зазначають, що підвищені показники пов’язані з високою температурою повітря в першій половині кварталу, та значним збільшенням транспортних засобів (заторами) в другій".

Крім того, також виявлено забруднення води на 34 водних об′єктах Львова (всього їх 35). Наднормативні концентрації спостерігались по таких показниках: залізо загальне, азот амонійний та аміак, фосфати, завислі речовини, сухий залишок, ХСК та БСК5.

Фахівці пов'язують це із цвітінням водойм та загниванням рослинності. Також спостерігається постійний вплив на забруднення твердими побутовими відходами.

Нагадаємо, ООН закликає вжити термінових заходів проти глобального потепління. Зокрема потрібно скоротити викиди вуглекислого газу на 24% до 2030 року (порівняно з 2010), а до 2050 року - звести до нуля.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся