ua en ru

Лутковська запропонувала омбудсману РФ на зустрічі в Харкові обговорити ситуацію на сході України

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до уповноваженого з прав людини Російської Федерації Елли Памфілової з пропозицією 13 червня 2014 р. в Харкові провести зустріч з обговорення припинення масових порушень прав людини Донецької і Луганської областей.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Валерія Лутковська звернулася до уповноваженого з прав людини Російської Федерації Елли Памфілової з пропозицією 13 червня 2014 р. в Харкові провести зустріч з обговорення припинення масових порушень прав людини Донецької і Луганської областей. Про це повідомила прес-служба українського омбудсмена.

Згідно з повідомленням, у зустрічі також можуть взяти участь представники моніторингової місії ООН в Україні, активісти та правозахисники України і Росії, які звернулися до обох омбудсманів щодо створення спільної правозахисної місії з моніторингу та запобігання порушень прав людини в регіоні конфлікту.

Лутковська висловила повну підтримку ініціативи правозахисників щодо моніторингового візиту в Донецькій і Луганській області.

"Я повністю підтримую таку ініціативу і вважаю доцільним запросити до участі в моніторинговому процесі та медіації представників міжнародних організацій та правозахисників як з України, так і з Російської Федерації", - зазначила Лутковська.