LNG-термінал виправдав би себе з точки зору безпеки, але не економіки, - Коболєв

LNG-термінал виправдав би себе з точки зору безпеки, але не економіки, - Коболєв
Фото: Андрей Коболєв (РБК-Україна)

Є можливість наростити поставки LNG з польського напряму

Голова правління "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що якщо б дозволили прохід Босфору, то LNG-термінал себе б виправдав з точки зору безпеки, але не з точки зору економіки. Про це Коболєв заявив в інтерв'ю РБК-Україна.

За його словами, є можливість наростити поставки LNG з польського напряму.

"Можливість є. Будувати додатковий інтерконнектор - це дурість. Його активно пропагують в першу чергу ті, хто хоче заробити на його будівництві. На нього не можна ні в якому разі погоджуватися", - сказав він.

Коболєв зазначив, що для того, щоб поставити термінал в Одеській області, потрібно щоб туди міг зайти танкер.

"Танкери LNG на даний момент Туреччина не пропускає. Наскільки я знаю, їх позиція не змінилася, і вона навряд чи зміниться найближчим часом. Якщо б дозволили прохід Босфору, думаю, що LNG-термінал себе би виправдав з точки зору безпеки. Але не з точки зору економіки. Велика кількість LNG-газу і так є в Європі, він доступний", - додав він.

Додамо, LNG-термінал - це термінал з отримання та регазифікації зрідженого газу.

Раніше повідомлялось, що угода між операторами газотранспортних систем України та Польщі, заснована на європейських принципах, дозволила розпочати віртуальний реверс газу.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся