"Маріуполь" вийшов у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи

"Маріуполь" вийшов у третій кваліфікаційний раунд Ліги Європи Фото: "Маріуполь" в Одесі здолав "Юргорден" (facebook.com/mariupolfc)

Наступним суперником приазовців стане французький "Бордо"

Футбольний клуб "Маріуполь" подолав бар'єр другого раунду кваліфікації Ліги Європи, обігравши за сумою двох матчів "Юргорден" зі Стокгольма. Про це повідомляє офіційний сайт маріупольців.

В основний час матчу-выдповіді, який пройшов в Одесі, був зафіксований рахунок 1:1. У складі української команди м'яч забив Олександр Пихаленок (63 хвилина), у шведів відзначився Аліу Баджо (77 хвилина).

Команда Олександра Бабича дотиснула команду суперника в екстратаймі. Руслан Фомін точним ударом з пенальті приніс "Маріуполю" перемогу - 2:1.

Наступним суперником команди в Лізі Європи стане французький "Бордо", який на своєму полі переграли "Вентспілс" (Латвія) з рахунком 2:1. У першому матчі цих команд "Бордо" також здобула перемогу - 1:0.

Матчі 3 кваліфікаційного раунду Ліги Європи відбудуться 9 і 16 серпня. Перший матч приазовці проведуть вдома.

Нагадаємо, перший матч "Юргорден" - "Маріуполь" пройшов в Стокгольмі і закінчився нічиєю - 1:1.