Пільгове кредитування для покупки котлів на альтернативному паливі отримають 34 тис. сімей, - Держенергоефективності

НовиниПЕК    08.10.2014 - 12:24

У поточному сезоні 34 тис. українських сімей зможуть скористатися програмою пільгового кредитування для покупки котлів на альтернативному паливі. Про це сьогодні під час круглого столу на тему: "Як удвічі зменшити енергоспоживання і позбутися газової залежності?" заявив голова Держенергоефективності Сергій Савчук, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми даємо 50 мільйонів (грн, - ред.) на відшкодування, "Ощадбанк" дає 200 мільйонів на кредитування. Загалом на ринок котлів твердопаливних і електричних котлів у цьому сезоні буде випущено таким чином у фінансову систему 250 млн грн. Це немаленька допомога. Ми очікуємо, що 34 тис. сімей зможуть взяти такі кредити, отримати від нас компенсацію і поставити такий котел", - повідомив Савчук.

Нагадаємо, 1 жовтня Кабінет міністрів України затвердив порядок компенсації витрат населення з придбання твердопаливних і електричних котлів.

Пізніше Савчук виступив із пропозицією створити робочу групу для формування плану заходів щодо забезпечення ринку альтернативним твердим паливом.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top