"Кремлівський список" підмінили в останній момент, - Atlantic Council

НовиниВ світі    31.01.2018 - 11:08
Фото прапор США (flickr.com/usembassykyiv)
Фото прапор США (flickr.com/usembassykyiv)

У первісному "Кремлівському списку" не використовувалися тільки дані Forbes

"Кремлівський список", який був складений американськими урядовими агентствами, минулого тижня несподівано замінив високопоставлений чиновник з адміністрації президента США. Про це заявив шведський економіст, експерт по Росії і старший науковий співробітник Atlantic Council Андерс Ослунд, який був одним з консультантів "кремлівського списку", пише видання The Guardian.

За його словами, існував первісний список, який складала команда експертів. Але в четвер Ослундом повідомили, що чиновник президентської адміністрації наказав замінити його на перелік, укладений на основі рейтингу Forbes найбагатших людей світу і прізвищ з адміністрації президента РФ.

"Це робить усе це смішним. У ньому немає критеріїв... Це серйозна спроба когось високопоставленого змусити уряд США і Конгрес виглядати смішними", - сказав він.

Ослунду невідомо ім'я чиновника, проте він стверджує, що відповідальність за підміну несе міністр фінансів США Стівен Мнучин, який схвалив список.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що список російських олігархів з незасекреченной частини "кремлівського доповіді", оприлюдненого США 30 січня, складений на основі рейтингу 200 найбагатших бізнесменів Росії за версією Forbes.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top