KPMG планує завершити аудит "Укрнафти" до кінця року 

Фото:  ПАТ "Укрнафта" (УНІАН)
Фото: ПАТ "Укрнафта" (УНІАН)

Аудит охоплює питання операційної діяльності у 2016-2018 роках

Аудиторська компанія "Великої четвірки" KPMG планує завершити перевірку діяльності ПАТ "Укрнафта" до кінця поточного року. Про це РБК-Україна повідомили у прес-службі ПАТ "Укрнафта".

"Попередньо до кінця року мають закінчити аудит", - повідомили у прес-службі. 

Як уточнили в "Укрнафті", аудит компанії розпочався 24 вересня і охоплює питання операційної діяльності та бізнес-процесів, пов'язаних з виробництвом аміаку у 2016-2018 роках. 

"Менеджмент та служби компанії працюють в тісному контакті із аудиторами, проведені інтерв'ю з членами правління "Укрнафти", аудиторам передані документи первинного обліку та вся наявна інформація стосовно предмету перевірки. "Укрнафта" має намір співпрацювати з аудиторами до завершення процесу аудиту", - зазначили у прес-службі "Укрнафти". 

Нагадаємо, у травні 2018 року РБК-Україна повідомляло про те, що аудиторська компанія "Великої четвірки" KPMG проведе перевірку діяльність ПАТ "Укрнафта" на ефективність і потенційні збитки. Рішення про проведення перевірки компанії наглядова рада "Нафтогазу" підтримала на засіданні 22 травня.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся