Збірна Коста-Ріки в серії післяматчевих пенальті обіграла в 1\8 фіналу ЧС-2014 команду Греції.

20 червня, 23:00
Ресіфі, "Пернамбуку"
Коста-Ріка - Греція, 1:1
Гол:
Руіс, 52 - Папасиатопулос, 90+2
Коста-Ріка: Навас, Гонсалес, Уманья, Борхес, Дуарте, Боланьос, Кемпбелл, Руїс, Діас, Гамбоа, Техеда
Греція: Карнезис, Манниатис, Манолас, Самарас, Карагуніс, Салпінгідіс, Торосідіс, Христодулопулос, Папастатопулос, Холебас, Самаріс

Нас чекає серія пенальті

118 хв. Немає сил у команд довести атаки до повноцінних ударів. Розуміють, що пенальті не уникнути.

114 хв. Як же можна запороти було таку атаку? Пятером на двох захисників вийшли греки, але Гекас лише проверилна пильність Наваса.

111 хв. Діас прострілював з правого флангу, але м'яч пройшов у Кемпбела між ніг і пробити він не встиг.

106 хв. Бренес вискочив на ударну позицію, але нормально пробити не зміг.

Перший екстратайм завершено

103 хв. А зараз трохи згадали про атаки і костариканці. Діас небезпечно прострілював з меж штрафного,

98 хв. Після подачі кутового Попастатопулос мало не забив ще, але суддя до удару зафіксував фол в атаці.

94 хв. За інерцією активно почали 15-хвилинку греки. Вже кілька небезпечних подач прийшли в штрафну Коста-Ріки, яка явно вже дуже втомилася.

Звучить свисток - нас чекає два овертайми

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу90+1 хв. ОГОГО! ЗРІВНЮЄ РАХУНОК ГРЕЦІЯ! Гекас зумів прийняти м'яч у штрафному і пробив з розвороту - Навас врятував свою команду. Але першим на добиванні виявився Папастатопулос, який вбив м'яч у ворота!

88 хв. Самарас зміг пройти у штрафний майданчик з правого флангу і прострілив на Мітроглу, але сильний пас вчасно накрив Навас.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу84 хв. Боланьоса змінює Бренес.

82 хв. Багато фолять костариканці, але греки погано користуються подачами зі стандартів.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу77 хв. Кацураніс поміняє Манниатиса в грі.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу76 хв. Акоста виходить замість Гамбоа.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу73 хв. Манолас зніс на своїй половині поля Кемпбелла.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу70 хв. Гекас виходить замість Салпингидиса.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу68 хв. Дуарте грубо підкотився під Холебаса, за що отримав другу жовту картку.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу66 хв. Куберо змінює в грі Техеда.

63 хв. Греки продовжують володіти ініціативою. Але поки все це не ефективно.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу58 хв. Митраглу виходить замість Самриса.

57 хв. Поки Греція перебуває у прострації. Американці поки що багато атакують і у них це виходить.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу52 хв. Боланьос з лівого флангу відкотив на лінію штрафного під удар Руїса і той м'яким ударом точно в правий кут вивів Коста-Ріку вперед!

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу48 хв. Техеда грубо зіграв в центрі поля.

47 хв. Самарас бив головою після подачі зі штрафного, але пробив він прямо в руки Наваса.

Слідкуємо за другим таймом

Перерва

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу43 хв. Дуарте поклав на газон Христодолопуса.

38 хв. Холебас виконав крученную подачу зліва і Салпінгідіс бив, але Навас зумів врятувати свою команду.

Коста-Ріка - Греція: стенограма онлайн-трансляції матчу 1/8 фіналу Чемпіонату світу36 хв. Самарас грубо зіграв проти Кэмпбела в центрі поля.

33 хв. Зовсім сповільнилася гра. Ніхто не створює моментів, ніхто не створює напівмоментів.

27 хв. Почав вимальовуватися малюнок гри - греки більше проводять часу з м'ячем, а американці розраховують на контрвипади.

22 хв. Після подачі зі штрафного відразу кілька гравців Коста-Ріки могли пробити, але пролетіли повз м'яч.

17 хв. Досить цікаво широко грають греки. А ось їхні суперники сподіваються на персональні дії і техніку.

12 хв. Христодулопулос зважився на дальній удар, але по воротах не влучив.

8 хв. Боланьоса вивели на ударну позицію, але той не влучив по воротах.

4 хв. Поки що краще виглядають греки - активніше вони грають на чужій половині поля. Костариканці поки в себе приходять.

Команди готові до старту. Давайте починати!

Добрий вечір, друзі. РБК-Україна починає онлайн-трансляцію матчу Коста-Ріка - Греція.

Команди по-різному провели груповий етап. Якщо команда Коста-Ріки по черзі обіграла Уругвай і Італію, забезпечивши собі плей-офф, і розійшлася по нулях з англійцями. То греки спочатку були розгромлені Колумбією 0:3, потім була нульова нічия з Японією і тільки перемогою над Кот д'Івуаром елліни здобули собі місце в 1/8 фіналу.

Команда Греції завжди славилася своїми захисними діями. Але три голи від Колумбії показали, що вже і в цьому аспекті греки відстали. Тим не менш, в подальших матчах греки зуміли здобути потрібний результат. Хай і не з суперниками високого рівня.

А ось команда Коста-Ріки відверта здивувала. Перше місце в групі з Англією, Італією та Уругваєм - це ознака відверто хорошої команди. Нехай і не зіркової. Але достатньо зібраної і злагодженої.

Додамо, що переможець цього матчу у чвертьфінальному поєдинку зійдеться з переможцем пари Голландія - Мексика.

Хосе Холебас, захисник збірної Греції:

"Секрет нашої форми в останні роки простий. Ми робимо ставку на командний дух. Ми гребемо в одному напрямку, і це призводить до результатів. У нас розумна й строга оборона, сильні і в атаці. Це велике досягнення, ми поза себе від радості. З цього моменту нам нема чого втрачати".

Фернанду Сантуш, головний тренер збірної Греції:

"Зараз у нас був баланс у всіх лініях. Завдяки цьому ми і змогли перемогти. Ми не завжди буваємо гіршими, коли програємо, але і не завжди кращі, коли виграємо. Головне - здобувати очки в потрібний момент, що ми і намагаємося робити".