Координатора ОБСЄ найближчим часом допустять до заручників на Донбасі, - Геращенко

НовиниПолітика    22.09.2016 - 02:33
Фото: Ірина Геращенко розповіла про допуск координатора ОБСЄ до заручників бойовиків
Фото: Ірина Геращенко розповіла про допуск координатора ОБСЄ до заручників бойовиків

На наступному засіданні контактної групи обговорюватиметься питання незаконного затримання бойовиками підлітків

Один з координаторів ОБСЄ зможе відвідати українських заручників бойовиків на окупованих територіях Донбасу найближчим часом. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко у Facebook.

Геращенко підкреслила, що на засіданні гуманітарної підгрупи тристоронньої контактної групи, що пройшло 21 вересня, координатору ОБСЄ пообіцяли, що він зможе зустрітися з незаконно утримуваними терористами українцями.

"Українській стороні вдалося добитися, що до українських бранців в ОРДО буде найближчим часом допущено координатора ОБСЄ Т. Фріша. Нещодавно він зустрічався з родинами заручників, говорив з мамами, сьогодні отримав запевнення, що найближчим часом може відвідати бранців, поспілкуватися з ними БЕЗ присутності тюремників. Ми вважаємо це важливим моментом", - написала віце-спікер.

Вона також повідомила, що на засіданні не вдалося обговорити питання незаконного затримання бойовиками та оголошення диверсантами дітей і що цьому буде присвячено наступну зустріч.

"Сьогодні нам не вдалося обговорити питання незаконного затримання дітей, яких інша сторона оголосила диверсантами. Цьому буде присвячено частину наступної зустрічі", - зазначила Геращенко.

 

Проблемі звільнення заручників було присвячено особливу увагу і на гуманітарній підгрупі( де українську сторону представ...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 21 вересня 2016 р.

Нагадаємо, контактна група з врегулювання конфлікту на сході України підписала документ про розведення сторін на лінії зіткнення на Донбасі.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Бойовики вимагають від України звільнити понад 600 затриманих, - Геращенко Угоду про розведення сил на 3 ділянках можуть розширити на всю лінію розмежування
On Top