Координатора ОБСЄ найближчим часом допустять до заручників на Донбасі, - Геращенко

НовиниПолітика    22.09.2016 - 02:33
Фото: Ірина Геращенко розповіла про допуск координатора ОБСЄ до заручників бойовиків
Фото: Ірина Геращенко розповіла про допуск координатора ОБСЄ до заручників бойовиків

На наступному засіданні контактної групи обговорюватиметься питання незаконного затримання бойовиками підлітків

Один з координаторів ОБСЄ зможе відвідати українських заручників бойовиків на окупованих територіях Донбасу найближчим часом. Про це повідомила перший віце-спікер Верховної Ради України Ірина Геращенко у Facebook.

Геращенко підкреслила, що на засіданні гуманітарної підгрупи тристоронньої контактної групи, що пройшло 21 вересня, координатору ОБСЄ пообіцяли, що він зможе зустрітися з незаконно утримуваними терористами українцями.

"Українській стороні вдалося добитися, що до українських бранців в ОРДО буде найближчим часом допущено координатора ОБСЄ Т. Фріша. Нещодавно він зустрічався з родинами заручників, говорив з мамами, сьогодні отримав запевнення, що найближчим часом може відвідати бранців, поспілкуватися з ними БЕЗ присутності тюремників. Ми вважаємо це важливим моментом", - написала віце-спікер.

Вона також повідомила, що на засіданні не вдалося обговорити питання незаконного затримання бойовиками та оголошення диверсантами дітей і що цьому буде присвячено наступну зустріч.

"Сьогодні нам не вдалося обговорити питання незаконного затримання дітей, яких інша сторона оголосила диверсантами. Цьому буде присвячено частину наступної зустрічі", - зазначила Геращенко.

 

Проблемі звільнення заручників було присвячено особливу увагу і на гуманітарній підгрупі( де українську сторону представ...

Опубліковано Iryna Gerashchenko 21 вересня 2016 р.

Нагадаємо, контактна група з врегулювання конфлікту на сході України підписала документ про розведення сторін на лінії зіткнення на Донбасі.

On Top