ru ua

МТА підписала контракт з юними тенісистками Дариною Снігур і Марією Долженко

МТА підписала контракт з юними тенісистками Дариною Снігур і Марією Долженко Фото: Міжнародна тенісна академія

Кононенко проінвестував в молодих тенісистів

Спортивна школа «Міжнародна тенісна академія», створена за підтримки народного депутата Ігоря Кононенка, підписала контракти з чемпіонками тенісних турнірів у групі юніорів Долженко Марією і Снігур Дариною.

Згідно з інвестиційним контрактом, «МТА» буде фінансувати тренування та виїзні турніри юних спортсменок до досягнення ними 18-річного віку.

Як заявили в прес-службі Міжнародної тенісної академії, спортивна школа постійно вивчає досягнення українських спортсменів і регулярно надає фінансову та матеріально-технічну допомогу найбільш перспективним з них.

«Марія Долженко і Дарина Снігур на сьогоднішній день є перспективними молодими тенісистками, вони — майбутнє українського спорту, і з часом стануть обличчям нашої країни на світовій спортивній арені. Ми розуміли, що цим дітям для розвитку в спорті потрібна фінансова та викладацька допомога, і ми прийняли рішення взяти на себе цю відповідальність, щоб у майбутньому український теніс був гідно представлений на світовому рівні», — прокоментував меценат Ігор Кононенко.

Як повідомив керівник МТА Вадим Гуменюк, спортивна школа повністю візьме на себе забезпечення та організацію тренувального процесу Марії Долженко і Дар'ї Снігур, а також буде супроводжувати і спонсорувати участь тенісисток у чемпіонатах як українського, так і міжнародного масштабу.

Нагадаємо, спортивна школа «Міжнародна тенісна академія» — це професійна спортивна база європейського рівня, на якій готуються до змагань понад 600 дітей, частина з них проживає в спортивному інтернаті на грантовій основі. «МТА» є однією з найкращих тренувальних баз для підготовки професійних спортсменів в Україні, в тому числі базою для тренувань Національної збірної з баскетболу.

alt