Комітет ВР до 1 грудня очікує подачу кандидатур до комісії аудиту діяльності НАБУ

НовиниПолітика    04.11.2016 - 10:51
Фото: Верховна Рада України
Фото: Верховна Рада України

Кандидати мають відповідати ряду вимог

Комітет парламенту з питань запобігання і протидії корупції пропонує громадськості і громадянам України висувати кандидатів до складу комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро. Про це повідомляє інформаційне управління Апарату Верховної Ради України.

"Комітет на засіданні 2 листопада 2016 року вирішив… звернутися до громадськості і громадян України про надання до 1 грудня 2016 року пропозицій щодо осіб-кандидатів, діяльність, яких пов’язана із запобіганням корупції, для подальшого їх включення Верховною Радою України до складу комісії незалежної зовнішньої оцінки (аудиту) діяльності Національного антикорупційного бюро України", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що кандидати мають відповідати ряду вимог, а саме: мати значний досвід роботи в органах досудового розслідування, прокуратури, судах за кордоном чи міжнародних організаціях, володіти необхідними знаннями та навичками для проведення такої оцінки (аудиту), а також мати бездоганну ділову репутацію.

Відповідно до повідомлення, матеріали щодо осіб-кандидатів мають включати: копію першої сторінки паспорту; резюме, у якому докладно викладено досвід роботи та дані про освіту; копії документів про освіту; офіційний документ, який засвідчує відсутність судимості (розслідування кримінального провадження щодо кандидата) та притягнення до відповідальності за вчинення корупційного правопорушення. Матеріали слід надавати на адресу комітету в електронному вигляді.

Нагадаємо, НАБУ розраховує до кінця 2016 року отримати право на прослушку громадян.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Парламент прийняв за основу законопроект про Вищу раду правосуддя Рада прийняла закон про статус внз, переміщених з Криму та Донбасу
On Top