Комітет рекомендує Раді прийняти законопроект про допомогу пенсіонерам за рахунок спецконфіскації

НовиниПолітика    22.09.2016 - 16:24
Фото: ВР рекомендують прийняти законопроект про допомогу пенсіонерам за рахунок спецконфіскації
Фото: ВР рекомендують прийняти законопроект про допомогу пенсіонерам за рахунок спецконфіскації

Проект закону рекомендують прийняти за основу

Комітет парламенту з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення рекомендує Верховній Раді прийняти за основу законопроект №5088 "Про додаткове фінансування програм соціального захисту населення і обороноздатності країни за рахунок конфіскованих коштів та коштів, отриманих і спрямованих до державного бюджету від реалізації майна за рішенням суду за вчинення корупційного та пов'язаного з корупцією правопорушення". Про це повідомляє інформаційне управління апарату ВРУ.

Так, члени комітету розглянули відповідний документ під час свого засідання 21 вересня 2016 року.

Зокрема, голова комітету Людмила Денісова зазначила, що законопроект передбачає спрямування коштів, одержаних за рахунок конфіскації майна корупціонерів, на фінансування заходів щодо зміцнення безпеки країни та соціальний захист найбільш незахищених верств населення.

З цих коштів 50 відсотків будуть направлені на підвищення обороноздатності нашої держави.

Інші 50% цих коштів підуть на підтримку пенсіонерів, які отримують пенсію у мінімальному розмірі, а також вчителів, лікарів та інших працівників бюджетної сфери шляхом виплати їм державної допомоги.

"У разі його реалізації грошову допомогу у розмірі прожиткового мінімуму (1130 грн. для непрацездатних осіб і 1450 грн. для працездатних) одержать 9,1 млн пенсіонерів та 3,3 млн працівників бюджетних установ", - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, міністр фінансів України Олександр Данилюк повідомив, що частина із закладених в новому бюджеті надходжень від спецконфіскації піде на озброєння, частина - на підтримку сільгоспвиробників, а решта закладені за іншими статтями.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся