Комітет Ради розгляне закон Кабміну щодо угоди про мультимодальні перевезення

Комітет Ради розгляне закон Кабміну щодо угоди про мультимодальні перевезення
Фото: парламент (Віталій Носач/РБК-Україна)

Прийняття закону сприятиме інтенсифікації руху товарів між Україною та ЄС

Комітет Верховної ради з питань транспорту та інфраструктури у п'ятницю, 14 лютого, розгляне законопроект Кабінету міністрів №0010 "Про приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА". Про це свідчить порядок денний засідання комітету.

При цьому комітет не є головним з розгляду цього закону.

"Законопроекти, з опрацювання яких комітет не є головним: проект закону про приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА (р.№0010, КМУ)", - вказано у повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці листопада у Раді з'явився текст законопроекту Кабінету міністрів №0010 "Про приєднання до угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА". У пояснювальній записці зазначено, що проект закону був розроблений з метою забезпечення виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА.

Як писало РБК-Україна раніше, Кабмін вніс у Раду законопроект №0010 "Про приєднання до угоди про розвиток мультимодальних перевезень ТРАСЕКА" 21 листопада, однак спочатку текст був відсутній.

Так, у ході засідання 20 листопада Кабмін схвалив законопроект про приєднання до Угоди про розвиток мультимодальних перевезень TРACEКA. Це сприятиме розвитку мультимодальних перевезень та інтенсифікації руху товарів між Україною та ЄС.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся