Клубний чемпіонат світу: "Баварія" розгромила китайців у півфіналі

"Баварія" вийшла у фінал клубного чемпіонату світу з футболу, обігравши китайський "Гуанчжоу". Поєдинок в Марокко завершився з великим рахунком і на користь німецької команди.

Гуанчжоу Евергранд - Баварія, 0:3
Голи:
Рібері, 40, Манджукіч, 44, Гетце, 47

Мюнхенці як найсильніша команда Європи, вигравши Лігу чемпіонів минулої весни, впевнено стартували в турнірі зі стадії півфіналу. Суперник в особі китайської команди був розбитий з рахунком 3:0.

Всі голи були забиті в кінці першого та на початку другого таймів. На 40-й хвилині Франк Рібері підкараулив відскок м'яча і одразу пустив його повз впав голкіпера Зэна Чена.

Через 4 хвилини сприяв розвитку ситуації на полі Тіаго Алькантара. Півзахисник після перехоплення м'яча швидко доставив його вперед і Маріо Манджукич в падінні подвоїв рахунок на табло.

Розгром відбувся через дві хвилини після перерви. Давид Алаба видав пас Маріо Гетце і той встановив остаточний рахунок.

Нагадаємо, що у другому півфіналі зіграють володар Кубка Лібертадорес "Атлетико Минейру" з Бразилії проти марокканського клубу "Раджа Касабланка".

"Гуанчжоу" на попередній стадії обіграв єгипетський "Аль-Ахлі", а марокканці перевершили мексиканський "Монтеррей".