Клімкін: для проведення прозорих виборів на Донбасі потрібно відновити українське телемовлення

НовиниСуспільство    19.03.2015 - 17:46
Міністр закордонних справ Павло Клімкін
Міністр закордонних справ Павло Клімкін

Міністр закордонних справ Павло Клімкін назвав необхідною умовою прозорих виборів на Донбасі відновлення на цих територіях українського теле - і радіомовлення. Про це він заявив 19 березня в ході зустрічі з представником ОБСЄ з питань свободи ЗМІ Дунею Міятович, передає прес-служба Мзс.

"Необхідною умовою проведення демократичних і прозорих місцевих виборів на Донбасі є повне відновлення на цій території українського телебачення і радіомовлення", - повідомив Він.

Сторони детально зупинилися на можливості залучення потенціалу інститутів ОБСЄ, в тому числі представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ, до врегулювання ситуації в Україні, забезпечення прав журналістів і свободи ЗМІ, зокрема, на території Криму та окремих районах Донецької і Луганської областей, які перебувають під контролем бойовиків.

В ході зустрічі була висловлена стурбованість у зв'язку з використанням Росією ЗМІ і пропаганди як зброї агресії проти України, а також переслідуванням незалежних журналістів в тимчасово окупованому Криму.

Нагадаємо, в середині березня в ЛНР відключили 23 українських телеканалу і російський канал "Дождь".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top