Київраді запропонують ухвалити рішення щодо повернення у власність Києва незаконно відчужених земель 28 квітня, - О.Попов

Середа 20 квітня 2011 15:57

На наступному засіданні Київради 28 квітня депутатам буде запропоновано прийняти рішення щодо повернення у власність Києва незаконно відчужених земельних ділянок. Про це заявив голова КМДА Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"Ми будемо просити Галину Федорівну (Герегу) і депутатський корпус, комісії, щоб вони в першочерговому порядку могли розглянути питання про задоволення процесів прокурора міста (Києва) щодо скасування тих чи інших рішень повернення земельних ділянок у власність на користь киян", - повідомив О.Попов.
За його словами, на сьогоднішній день є вже близько 30 таких позовів.
"Крім того, у нас є конкретні пропозиції щодо повернення земельних ділянок, за що ми будемо просити голосувати саме Київраду, і ми буквально завтра можемо обговорити це, щоб забезпечити розгляд (цих питань) 28 квітня", - сказав О.Попов.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся