У Києві керівників комунальних ЗМІ виберуть на відкритому конкурсі

НовиниСуспільство    19.03.2015 - 17:23

Київська міська рада підтримала рішення, згідно з яким протягом місяця буде створена комісія для проведення відкритого конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних ЗМІ. Про це повідомили у прес-службі Київради.

За ухвалення відповідного рішення, спрямованого на "більш якісне задоволення потреб територіальної громади міста в отриманні інформаційних послуг", проголосували 87 депутатів Київради.

Конкурс буде проведено на посади директорів КП КМР "ТК Київ" і КП "Радіостанція "Голос Києва", а також головних редакторів газет "Вечірній Київ","Хрещатик" та "Українська столиця".

"Після визначення переможців конкурсу їхні кандидатури будуть винесені на розгляд і затвердження Київради, однак не пізніше 1 червня поточного року", - сказано в повідомленні.

Заступник міського голови-секретар Київради Олексій Резніков доручив профільній комісії найближчим часом розробити проект рішення "Про затвердження порядку проведення конкурсу для відбору кандидатів на заміщення вакантних посад керівників ЗМІ Київради".

Також повідомляється, що в ході обговорення проекту рішення зі списку будуть виключена "Українська столиця", яка в даний час знаходиться на стадії ліквідації.

До складу конкурсних комісій в обов'язковому порядку включаються депутати Київради, представники профільних профспілок і громадських організацій відповідного профілю діяльності.

Нагадаємо, наприкінці квітня 2014 р. тодішній голова КМДА Володимир Бондаренко підписав розпорядження, яким перерозподілив підпорядкування комунальних підприємств міста.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top