КМДА має намір проводити жорсткішу політику щодо незаконного встановлення МАФ, - О.Попов

НовиниЕкономіка    29.12.2010 - 13:48

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір проводити жорсткішу політику щодо незаконного встановлення малих архітектурних форм (МАФ) у столиці. Про це на прес-конференції заявив голова КМДА Олександр Попов, передає кореспондент РБК-Україна.
"У нас буде жорстка політика щодо наведення порядку в цьому плані. Ми навіть подали свої пропозиції щодо того, щоб збільшити адміністративну відповідальність за незаконне встановлення таких МАФ і фінансово люди будуть покарані після прийняття Адміністративного кодексу. Я думаю, в такому обсязі більше нікому не захочеться робити це (встановлювати МАФ) без дозволів", - заявив О.Попов.
Крім того, він повідомив, що за останні місяці за станом на 28 грудня, в Києві були ліквідовані 600 незаконно встановлених МАФ.
Також О.Попов повідомив, що на сьогоднішній день розробляється проект рішення КМДА, згідно з яким подібна політика буде й надалі проводитися в Києві: "Моя особиста думка - до початку Євро-1012 ми повинні впорядкувати цей процес настільки, щоб у нас в центральній частині міста залишилася мінімальна кількість таких об'єктів. Що стосується інших районів, то в наступні роки вони теж повинні бути зменшені. Ми повинні перейти до сучасних форм надання торгових послуг у місті Києві на рівні європейських стандартів, тому, на мою думку, пройде час і в нас буде таких об'єктів набагато менше".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top