Каталонія погрожує відокремитися від Іспанії без її схвалення

НовиниПолітика    27.07.2016 - 15:31
Фото: Каталонія може відокремитися без дозволу Іспанії
Фото: Каталонія може відокремитися без дозволу Іспанії

Мадрид продовжує заперечувати реальність незалежності Каталонії

Уряд Каталонії загрожує Іспанії використовувати свою демократію для створення незалежної каталонської держави без будь-якого схвалення з боку Мадрида. Про це повідомляє видання The Guardian.

На цьому тижні Каталонія хоче оскаржити висновки робочої групи по суверенітету через 9 місяців після ухвалення резолюції про початок процесу створення незалежної каталонської держави.


За словами голови каталонського парламенту Карме Форкадельї і міністра закордонних справ Рауля Ромева, враховуючи ворожість з боку Мадрида, Каталонія змушена самостійно займатися питанням своєї незалежності.

"Іспанія залишила нас з відчуттям, що у нас немає інших альтернатив. Ми завжди говорили, що віддали б перевагу шотландському сценарієм, в рамках якого ми могли б вести переговори з державою і провести демократичний референдум. Ми продовжуємо говорити з Мадридом, а у відповідь чуємо лише відлуння", - заявила Форкадель.

Як доказ правдивості своїх слів Форкадель нагадала про недавній скандал, коли стало відомо, що міністр внутрішніх справ Іспанії Хорхе Фернандес Діас і голова антикорупційного бюро Каталонії Даніель де Альфонсо обговорювали можливість переслідування політиків, які підтримують незалежність Каталонії.

Глава МЗС Іспанії вважає, що іспанському уряду буде краще прийняти реальність незалежності Каталонії, а не продовжувати заперечувати реальність, що можна використати конституційний суд і юридичні процеси для скасування незалежності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що парламент Каталонії ухвалив резолюцію про відокремлення від Іспанії.

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Поліція Іспанії оприлюднила відео затримання сина Черновецького Луценко поки не може підтвердити арешт сина Черновецького в Іспанії
On Top