ru ua

Канада ввела санкції проти ще 14 осіб, причетних до військових дій на Донбасі

Прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер оголосив про введення економічних санкцій і заборону на в'їзд до країни стосовно ще 14 осіб, причетних до збройного конфлікту на Донбасі.

Прем'єр-міністр Канади Стівен Харпер (на фото) оголосив про введення економічних санкцій і заборону на в'їзд до країни стосовно ще 14 осіб, причетних до збройного конфлікту на Донбасі. Про це повідомляє його прес-служба.

"Сьогодні ми оголошуємо економічні санкції і заборона на виїзд додатково стосовно 14 осіб, які вчинили насильницькі дії, спрямовані на підрив суверенітету й порушення територіальної цілісності України", - йдеться в заяві канадського прем'єра.

Харпер зазначив, що Канада підтримує мирний план Президента України Петра Порошенка

"Ми будемо продовжувати чинити тиск на Росію разом з нашими союзниками і партнерами. Ми продовжуємо уважно відслідковувати ситуацію, і ми готові до подальших дій, якщо це буде необхідно", - підкреслив він.

Раніше на сайті МЗС Канади був опублікований список осіб, проти яких вводяться санкції: Віктор Аносов, В'ячеслав Апраксимов, Федір Березін, Руслан Ілкаєв, Валерій Кауров, Олександр Ходаковський, Микола Козіцин, Олексій Мозговий, Валерій Мусієнко, В'ячеслав Петров, Ігор Плотницький, Юрій Проценко, Олег Васін, Сергій Здрилюк.

Влада Канади не уточнює рід діяльності цих осіб, однак вони мають відношення до керівництва самопроголошених ДНР і ЛНР.

Нагадаємо, 22 червня стало відомо, що Канада ввела додаткові економічні санкції та заборону на в'їзд для 11 громадян Росії і України через анексію Криму Росією. Харпер пояснив, що дії осіб, які потрапили до списку санкцій, сприяли порушенню територіальної цілісності і суверенітету України. Крім того, під санкції також потрапила одна компанія.