У Кабміні назвали дату рішення щодо продажу "Центренерго"

Середа 10 квітня 2019 15:16
У Кабміні назвали дату рішення щодо продажу "Центренерго"
Фото: "Центренерго" (колаж РБК-Україна)

Конкурс з приватизації "Центренерго" можуть оголосити 16 травня

Кабінет міністрів продовжив терміни розміщення акцій компанії "Центренерго", а також назвав можливу дату оголошення конкурсу з її продажу. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Сьогоднішнім розпорядженням уряд продовжив терміни розміщення державного пакета акцій "Центренерго" в кількості 289 205 117 штук (78,289% капіталу) до 30 вересня 2019 року. Крім того, у супровідних документах зазначено, що згідно з дорученням прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана повторний конкурс з приватизації "Центренерго" планують оголосити 16 травня.

 

Фото: розпорядження Кабміну

Нагадаємо, в грудні минулого року Фонд держмайна скасував перший конкурс з продажу "Центренерго". Приватизація зірвалася після того, як два потенційні покупці надали документацію, яка не відповідала вимогам законодавства.

Для грудневої приватизації "Центрэнерго" оцінили майже в 6 млрд гривень. Згідно з меморандумом з МВФ, приватизація ряду державних компаній, зокрема і "Центренерго", має відбутися у першому півріччі 2019.

 

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся