Кабмін виділить близько 11 млрд гривень на розвиток регіонів

НовиниПолітика    01.02.2018 - 15:50
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)
Фото: Володимир Гройсман (kmu.gov.ua)

Кабмін запропонував чіткі пріоритети спрямування коштів

Кабінет міністрів України виділить близько 11 млрд гривень на розвиток регіонів. Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман у себе на сторінці в Facebook.

"Уряд виділяє на розвиток регіонів близько 11 млрд гривень, але пропонує чіткі пріоритети спрямування коштів. Якщо є завдання ліквідувати чергу в дитячі садки - будь ласка, регіональна влада, проектуйте, ми проінвестуємо. Так само ми готові допомогти з модернізацією системи профтехосвіти - для підготовки кадрів для промисловості та з оновленням закладів охорони здоров'я - люди повинні лікуватися в сучасних лікарнях. Але підкреслюю: відповідальність місцевої влади - запорука успіху", - заявив Гройсман.

 
Уряд виділяє на розвиток регіонів близько 11 млрд грн

Уряд виділяє на розвиток регіонів близько 11 млрд грн, але пропонує чіткі пріоритети спрямування коштів. Якщо є завдання ліквідувати чергу в дитячі садки - будь ласка, регіональна влада, проектуйте, ми проінвестуємо. Так само ми готові допомогти з модернізацією системи профтехосвіти – задля підготовки кадрів для промисловості та з оновленням закладів охорони здоров'я – люди мають лікуватися у сучасних лікарнях. Але наголошую: відповідальність місцевої влади – запорука успіху! #УрядГройсмана

Опубліковано Volodymyr Groysman 1 лютого 2018 р.

Нагадаємо, 20 грудня Кабінет міністрів України схвалив законопроекти, які забезпечують фінансування проектів регіонального розвитку. Так, Кабмін схвалив законопроекти "Про внесення змін у Закон "Про засади державної регіональної політики" та "Про внесення змін до Бюджетного кодексу України стосовно удосконалення механізму фінансування регіонального розвитку".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
Messenger Telegram Chrome
On Top