Кабмін затвердив порядок аудиту інвестиційних проектів

Кабмін затвердив порядок аудиту інвестиційних проектів
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

Кабмін уніфікував порядок аудиту інвестиційних проектів органами фінансового контролю

Кабінет міністрів України затвердив порядок проведення Державної аудиторською службою, її міжрегіональними територіальними органами фінансового аудиту інвестиційних проектів. Відповідні документи є у розпорядженні РБК-Україна.

Згідно з прийнятим порядком, під час аудиту інвестиційних проектів на договірній основі можуть залучатися фахівці відповідних органів виконавчої влади, підприємств, установ і організацій для проведення контрольних замірів будівельних, монтажних, ремонтних та інших робіт. Об'єкт аудиту забезпечує місце для роботи державних аудиторів, створення умов для зберігання документів, можливість користування службовим зв'язком, комп'ютерною та іншою технікою.

Керівник аудиту у відповідності з методикою формує проект звіту і подає його об'єкту аудиту для ознайомлення не пізніше, ніж за один робочий день до закінчення перевірки.

 

Фото: порядок аудиту інвестиційних проектів

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що парламент спростив процедури будівельного контролю для об'єктів ветрогенерації.

У липні Кабмін затвердив проекти регіонального розвитку ще на 1,8 млрд гривень.

 

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся