Кабмін затвердив заходи щодо реалізації реформи інституту саморегулювання

Кабмін затвердив заходи щодо реалізації реформи інституту саморегулювання
Фото: засідання Кабміну (РБК-Україна)

У Кабміні до кінця року підготують проект закону про саморегулювання

Кабінет міністрів прийняв план заходів щодо реалізації Концепції реформування інституту саморегулювання в Україні. Копія відповідного рішення є в розпорядженні РБК-Україна.

Зазначимо, план передбачає розробку єдиного закону про саморегулювання в Україні та внесення змін до законів про делегування окремих функцій держави щодо регулювання господарської або професійної діяльності саморегулівним організаціям.

Згідно плану до кінця 2018 після Мінекономрозвитку розробить проект закону про саморегулювання в Україні. Закон дасть переваги для об'єднань суб'єктів господарської діяльності, які претендують на набуття статусу СРО (саморегулівної організації).

Фото: розпорядження Кабміну

Нагадаємо, раніше РБК-Україна повідомляло, що в Україні створять мережу центрів підтримки підприємництва. Такі центри надаватимуть базовий рівень безкоштовної інформаційної та консультативної підтримки, проводити освітні заходи.

На початку серпня МЕРТ спрогнозував зростання зарплат українців.

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся