Кабмін спростив митне оформлення для товарів, які не містять озоноруйнівні речовини

Понеділок 15 грудня 2014 11:09
Кабмін спростив митне оформлення для товарів, які не містять озоноруйнівні речовини
Кабінет міністрів України спростив митне оформлення для товарів, які не містять озоноруйнівні речовини.

Кабінет міністрів України спростив митне оформлення для товарів, які не містять озоноруйнівні речовини. Про це повідомляє прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів.

"Відтепер для суб'єктів господарської діяльності, які імпортують та експортують товари, у яких відсутні озоноруйнівні речовини, їх митне оформлення здійснюється без ліцензії", - йдеться в повідомленні.

Відповідна постанова Кабміну №629 "Про внесення змін у додатки 4 і 5 до постанови Кабінету міністрів України від 25 грудня 2013 р. №950" було прийнято 19 листопада 2014 р.

До таких товарів належать певні групи ліків, косметичних товарів, фарб, засобів гігієни та інші.

За словами глави Мінекології Ігоря Шевченка, Кабмін найближчим часом з урахуванням вимог ЄС буде затверджено переліків товарів на 2015 р., експорт та імпорт яких підлягає ліцензуванню. Також буде визначено, який саме орган буде мати функцію екологічного контролю і якими нормативними актами керуватись.

Нагадаємо, 11 грудня Україна підписала договір про виділення ЄБРР 350 млн євро на будівництво укриття над ЧАЕС.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся