ua en ru

Кабмін очікує ціну на російський газ 480 дол. за тис. куб. м з квітня

Кабінет Міністрів очікує, що 1 квітня ціна на газ, що поставляється в Україну з Росії, підвищиться до 480 дол. за тис. куб. м. Про це заявив прем'єр-міністрі Арсеній Яценюк, виступаючи з трибуни Верховної Ради

Кабінет Міністрів очікує, що 1 квітня ціна на газ, що поставляється в Україну з Росії, підвищиться до 480 дол. за тис. куб. м. Про це заявив прем'єр-міністрі Арсеній Яценюк, виступаючи з трибуни Верховної Ради, передає кореспондент РБК-Україна.

"Ми розрахували проблеми НАК з точки зору того, що з 1 квітня ціна на російський газ буде встановлена на рівні 480 дол. за тис. куб. м", - заявив Яценюк.

Зазначимо, вчора Яценюк заявив, що ЄС може поставляти в Україну 25 млрд куб. м газу в рік на 100 дол. за тис. куб. м дешевше, ніж газ з РФ.

"Мова йде про диверсифікацію поставок з Європейського союзу. За нашими оцінками, технічно можливо постачати 25 млрд куб м газу, що на 100 доларів дешевше, ніж аналогічні поставки з Росії", - розповів він.

Водночас новопризначений голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв називає неможливим і недоцільним повне заміщення поставляється в Україну російського газу яким-небудь іншим газом.