ua ru

Кабмін призначив головою "Нафтогазу" Коболева, - Продан

Кабінет Міністрів вирішив призначити головою правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрія Коболєва.

Кабінет Міністрів вирішив призначити головою правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Андрія Коболєва. Про це РБК-Україна повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості України Юрій Продан.

"Так, правда, Андрій Коболєв - новий голова"Нафтогазу", - повідомив Продан.

За інформацією урядового порталу, Коболєв призначений головою правління НАК "Нафтогаз України" згідно з розпорядженням Кабміну від 25 березня 2014 р. №262-р. Іншим розпорядженням - №261-р від 25 березня - Кабмін звільнив Євгена Бакуліна з посади голови правління "Нафтогазу" "у зв'язку з невиконанням умов контракту".

До цього Коболєв обіймав посаду радника компанії "ЕйВайЕй Кепітал", що надає фінпослуги.

Коболєв здобув вищу освіту (ступінь магістра міжнародних економічних відносин) в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка в 2000 р.

З 1999 по 2002 рік Коболєв працював в українському підрозділі фірми "ПрайсвотерхаусКуперс" консультантом з питань управління , де спеціалізувався у питаннях стратегічного управління та корпоративних перетворень.

Березень 2002 по 2010 рр. Коболєв працював на різних посадах в Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України", де займався питаннями економіки та фінансів.

Нагадаємо, 21 березня Міністерство внутрішніх справ у рамках розслідування корупційних схем в газовій галузі затримало голову правління Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" Євгена Бакуліна. Йому інкримінують участь у злочинній групі , що завдала збитків державі на суму близько 4 млрд дол. За інформацією глави МВС Арсена Авакова, 23 березня Бакуліну було обрано запобіжний захід у вигляді арешту.