ru ua

З виборчих дільниць округу 205 намагалися винести бюлетені, - "ОПОРА"

З виборчих дільниць округу 205 намагалися винести бюлетені, - "ОПОРА" Фото (ОПОРА"): з виборчих дільниць округу 205 намагалися винести бюлетені

Зафіксовано три таких випадки

На виборчих дільницях Чернігова під час проміжних виборів в 205 окрузі активісти державної мережі "ОПОРА" зафіксували спроби виносу бюлетенів. Про це повідомляє прес-служба "ОПОРИ".

Повідомляється, що на виборчій дільниці № 741023 (дошкільний навчальний заклад №4, вул. Генерала Пухова, 134,) зафіксована спроба виносу бюлетеня. Виборець намагався вкинути в урну для голосування несправжній виборчий бюлетень, а справжній заховав. Член комісії помітив вкидання несправжнього бюлетеня і закликав міліцію. Виборця затримано, очікують на слідчо-опертивну групу.

Спроба виносу бюлетеня зафіксована і в комісії № 741002 (школа №5, хол, вул. Соснова, 23А). Бабуся намагалася винести бюлетень. Коли виборця зловили, вона почала плакати і говорити, що хотіла проголосувати вдома. А на дільниці № 741029 (абонентський відділ водоканалу, вул. Генерала Бєлова, 2) чоловік порвав бюлетень та вкинув його до скриньки відразу після того, як члени комісії не дали його винести за межі дільниці.

Нагадаємо, на виборах у Чернігові рекордно низька явка, проголосували близько 16% виборців.