ru ua

В Іраку провели ракетний обстріл військової бази США

В Іраку провели ракетний обстріл військової бази США Ілюстративне фото (Getty Images)

Інформація про постраждалих не повідомляється

В Іраку обстріляли військову базу аль-Таджі на північ від Багдада, де розташовані американські військовослужбовці. Про це повідомляє Al-Hadath.

Повідомляється, що обстріл вівся з реактивних систем залпового вогню "Катюша". Всього поблизу табору зафіксували падіння п'ять ракет. На даний момент не повідомляється про постраждалих американських або іракських військових в результаті обстрілу.

Раніше обстріл бази аль-Таджі відбувався 8 січня. Тоді щонайменше п'ять ракет вразили бази, в яких розміщені американські і британські війська. Удар стався всього через декілька годин після того, як було завдано удару з повітря по базах США ополчення в Західному Іраку і Сирії. В Ірані заявили, що ця атака є ударом у відповідь на вбивство іранського генерала Касема Сулеймані, яке було здійснено за наказом американського президента Дональда Трампа.

Також повідомлялося, що 12 січня в Іраку ракетами з установки "Катюша" знову обстріляли військову авіабазу, де розміщуються американські військові. Військова база розташована в 80 кілометрах на північ від Багдада.

Зазначимо, ситуація в регіоні загострилася після того, як США 3 січня провели військову операцію, в результаті якої був убитий Сулеймані, якого президент США Дональд Трамп назвав "терористом номер один в світі".