IFC зацікавлена у фінансуванні розробки IT-технологій і стартапів для аграріїв

Четвер 24 травня 2018 15:18
IFC зацікавлена у фінансуванні розробки IT-технологій і стартапів для аграріїв
Фото: зустріч міністра фінансів з представниками IFC (Мінфін)

Міністр фінансів України зустрівся з представниками IFC

Міжнародна фінансова корпорація (IFC) проявила інтерес до фінансування розробки IT-технологій і стартапів в аграрній сфері. Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Як повідомляється, 23 травня міністр фінансів України Олександр Данилюк зустрілися з віце-президентом IFC Джорджиной Бейкер і виконавчим директором МФК Стефані фон Фриденбург.

На зустрічі обговорили питання приватизації банків державного сектора і подальше реформування державного банківського сектора в Україні.

Директора МФК відзначили успіхи ПАТ "Укргазбанку" у здійсненні програми Green-banking, а також наголосили, що для успішного розвитку банківського сектору в Україні необхідно вирішити проблему непрацюючих кредитів і запровадити корпоративне управління, що відповідає кращим міжнародним практикам, в державних банках, поки не мають працюючих спостережних рад

Нагадаємо, Мінфін допускає входження IFC в капітал "Укргазбанку".

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся